Special Villas

Witte Boshuis nieuw met hottub

Beschikbaarheid en prijs
 

Locatie

Nederland, Noord-Brabant, Oosterhout
 

Kenmerken

4221
 

Voorzieningen

  1. Bij dorp
  2. Bosrijke omgeving
  3. Landelijk
  4. Natuurhuisje
  5. Vakantiehuis
  6. Wellness vakantiehuis
  7. Design
  8. Duurzaam
  1. Gezinnen
  2. Stellen
  3. Huisdieren
  4. Contactloos inchecken
  5. Wi-Fi
  6. Niet-roken
  7. Hottub
  8. Oven
  1. Magnetron
  2. Vaatwasser
  3. Golfbaan in de buurt
  4. Slaapkamers: 2
  5. Badkamers: 2
  6. Babybedden: 1
  7. Kinderstoelen: 1
 

Bijzonder

  • Vrijstaand
  • Hottub
  • Dagelijkse aankomst en vertrek (buiten zomermaanden)
 

Omschrijving

Luxe en landelijk vakantiehuis met wellness

Overnachten – wellness - onthaasten  

Een luxe en modern vakantiehuis, verscholen tussen de Brabantse landerijen van de Oosterhoutse bossen, waar je kunt genieten van wellness, golf en de natuur. Het huis is duurzaam gebouwd en in het voorjaar van 2023 klaar voor verhuur. Luxe, hip en eigentijds kenmerken het huis. De tuin wordt in het voorjaar aangelegd. Het gebruik van hoogwaardige materialen, een smaakvolle inrichting en een privé-hottub maken dit huis tot een fijne plek om tot rust te komen.  De woning ligt op landgoed Bergvliet, naast het vakantiepark, met tevens een 18-holes golfbaan en het meest duurzame wellnesscentre Spa One. Vanuit huis kunt u mooie wandel- of fietstochten maken, Bourgondisch genieten in Breda, een dagje Efteling of een bezoek brengen aan het Nationaal Park de Biesbosch. Er is afwisseling genoeg voor een weekendje weg of langere vakantie.  

Vakantiehuis - ca. 100 m² - 4 personen

Het vrijstaande huis is modern ingericht volgens de laatste modetrends met warme kleuren en materialen.
Het is gelegen naast vakantiepark Bergvliet, maar maakt daar geen deel van uit.
U komt de woning binnen d.m.v. een sleutelkluis. De woning is gelijkvloers en voorzien van een koel-/warmtesysteem, in de badkamers is ook vloerverwarming.

Binnen
Entree met toilet.
Woonkamer met een comfortabele loungebank en TV. Door een glazen pui aan zowel voor- als achterzijde is de living heerlijk licht.
Open keuken met inductie kookplaat, koelkast met vriezer, combi oven/magnetron, , Nespresso-machine (Magimix – eigen cups meenemen) en waterkoker. 
Eettafel met 4 stoelen.

2 Slaapkamers met elk een tweepersoonsbed (1.60 x 2.00m) met tweepersoons dekbed. 
2 Badkamers en-suite waarvan een met ligbad en een met douche. Beiden hebben een wastafel en toilet.

Buiten

  • Via de woonkamer bereikt u het terras met 2 ligstoelen. 
  • Hottub (hout tegen betaling).
  • Tuin aan achterzijde, deze wordt in het voorjaar van 2023 beplant en is daardoor nog niet volgroeid. 

Faciliteiten

  • Parkeergelegenheid naast het huis (er is plaats voor 2 auto’s)
  • Wi-Fi
  • Bar en restaurant op golfbaan Bergvliet
  • 18 holes golfbaan Bergvliet
  • Wellnesscentre Spa One

Bijzonderheden 

  • Dagelijkse aankomst en vertrek met een minimum van 3 nachten. In de zomermaanden uitsluitend aankomst op maandag of vrijdag.
  • Niet-roken
  • Huisdieren op aanvraag
  • Elektrische barbecue zelf meenemen of te huur bij de receptie van landgoed Bergvliet (houtskool- en gasbarbecue niet toegestaan)
  • I.v.m de rust wordt het huis niet aan jongeren of feestvierders verhuurd

 Omgeving van het witte Boshuis

  • Afstand vanaf Utrecht ca. 62 km
  • Centrum van Oosterhout op ca. 5km, een supermarkt op ca. 2 km
  • Landgoed Bergvliet heeft een 18-holes golfbaan en een par 3 baan, er is tevens een restaurant en bar. Als gast van Special Villas ontvangt u korting op de greenfee.
  • Het wellnessresort Spa One (2 minuten lopen vanaf het huis) ligt ook op landgoed Bergvliet en is het meest duurzame en milieuvriendelijke wellnesscomplex van Zuid-Nederland met sauna's, whirlpools en zwembaden. 
  • Op 5 minuten lopen vindt u 2 goede restaurants: Eten en drinken bij Groen en het Houtse Meer.
  • Voor brood, banket, koffie, lunch en traiteurmaaltijden kunt u terecht bij de Jong-DELI, ca. 5 autominuten rijden. Ook te bestellen via de receptie van landgoed Bergvliet.
  • Vanaf huis wandelt u zo de natuur in, de bosrijke omgeving van de Vrachelse Heide leent zich uitstekend voor mountainbikers, wielrenners en wandelaars. Ook op de Loonse en Drunense Duinen kun je kun je heerlijk struinen in het woeste stuifzandgebied. 
  • Dagje uit naar de Efteling, Safaripark en Speelland Beekse Bergen
  • In Den Hout (4km) is het Koeckershuis, een pannenkoekenhuis met speeltuin
  • De bourgondische stad Breda met haar vele terrassen, winkels en eetgelegenheden ligt op ca. 10 minuten rijden
  • Op ca. 10 minuten rijden ligt de sportboulevard van Breda met o.a. een schaatsbaan (medio oktober - medio maart) en racketcentrum (tennis, squash, badminton, volleybal).
 
4221
 
  • Vrijstaand
  • Hottub
  • Dagelijkse aankomst en vertrek (buiten zomermaanden)