Vakantiedomein met zwembaden, golf en speelvoorzieningen
Bij Manoir de Longeveau vind je landelijke, charmante vakantiewoningen, waar iedereen welkom is. Op dit voormalige cognac-landgoed zijn de voormalige boerenstallen en schuren verbouwd tot vakantiehuizen voor 2 – 8 personen. Ze liggen rondom de centraal gelegen manoir, enkele huizen liggen op een heuvel met fantastisch uitzicht, op ca. 5 minuten afstand van de algemene voorzieningen. Ieder huis is anders van bouwstijl, inrichting en ligging. Van eenvoudig tot luxe met behoud van originele elementen zoals houten balkenplafonds, muren ‘en pierre’ en authentieke tegelvloeren. Enkele huizen hebben een privé-zwembad. Je kunt hier genieten van rust en ruimte, diverse zwembaden, tennisbanen en speelplekken voor de kinderen. Met ca. 30 huizen viert u vakantie in een soort minidorp en is het genieten. Op het terrein is ook de 9-holes golfbaan Golf d’Aubeterre en een bar-restaurant waar wekelijks een barbecue of andere activiteit wordt georganiseerd. Voor kinderen is er in het hoogseizoen een kinderclub.
Je bent hier in Zuidwest Frankrijk, op de grens van Dordogne en de Charente, een landelijke omgeving met pittoreske dorpjes zoals Aubeterre-sur-Dronne (behoort tot Les Plus Beaux Villages de France), verscholen tussen het glooiende landschap met weidevelden en zonnebloemen. Je kunt hier alle kanten op: kanovaren op de Dronne, zwemmen in de rivier met leuke strandjes, wijn proeven (van Bordeaux tot Bergerac), lokale markten bezoeken en vele leuke dorpen om te bezoeken zoals Chalais, Riberac, Brantôme en zelfs de Atlantische kust is binnen bereik.
De huizen zijn verschillend in grootte, bouwstijl, ligging en inrichting. Er zijn 32 huizen, we bieden een selectie aan, vraag gerust naar andere mogelijkheden op het domein.
Vakantiehuis Olivier is een vrijstaande en moderne gîte op enkele minuten wandelen van de centrale voorzieningen (ca. 400m).
Begane grond
Woonkamer met zitgedeelte en tv.
Open keuken met keramische kookplaat, koelkast met vriesgedeelte, vaatwasser, magnetron, koffiezetapparaat. Eettafel.
Aparte ruimte met wasmachine.
Tweepersoonsslaapkamer.
Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden.
Gedeelde badkamer met douche, wastafel en toilet.
1e Verdieping
In de toren is een slaapkamer met tweepersoonsbed (1.40m).
Badkamer met douche, wastafel en toilet.
Buiten bij l’Olivier
Bijzonderheden
Algemene faciliteiten
Reserveringssysteem voor vakantiehuizen door Booking Experts
Om u beter van dienst te zijn maken wij gebruik van cookies van Google Analytics. Lees hierover in ons privacy statement.
Om u beter van dienst te zijn maken wij gebruik van cookies van Google Analytics. Lees hierover in ons privacy statement.