Luxe vakantiehuis met sauna en jacuzzi in de Belgische Ardennen. Wandelen, fietsen en mountainbiken in de omgeving van Durbuy.
Vakantie vieren in het hart van de Belgische Ardennen met ongerepte natuurschoon met uitgestrekte bossen, rotsen en riviertjes afgewisseld met pittoreske dorpjes. De luxe vakantievilla heeft alle ingredienten voor een geslaagde vakantie: wellness, natuurschoon, activiteiten en relaxen.
Het vakantiehuis ligt bij het dorpje Bomal-sur-Ourthe en is zeer comfortabel ingericht met frisse kleuren en een eigentijdse inrichting. Vanuit de woonkamer kijk je uit over de Ardense heuvels en de vallei van de Ourthe. De open haard en tuin met jacuzzi en sauna zorgen voor ontspannen uurtjes. Voor kinderen is er een aparte tv/speelkamer.
Het huis ligt aan de rand van natuurpark Mont des Pins, waar diverse mountainbikeroutes zijn uitgezet. Vanuit huis wandel je zo de bossen in. Durbuy ligt op een steenworp afstand, op zondag kun je naar de markt van la Petite Batte, een dagje golfen of een avontuurlijke kayaktocht maken. Je komt als herboren weer thuis !
De vakantievilla ligt aan een rustig weggetje vlakbij Bomal. I.v.m. de rust wordt het huis uitsluitend aan gezinnen verhuurd.
Begane grond
Entree met toilet.
Woonkamer met comfortabel zitgedeelte, TV, Google Chromecast en open haard (hout zelf kopen). Eettafel voor 10 personen.
Aparte keuken met 4 pits inductie kookplaat, koelkast met vriezer, oven, magnetron, koffiezetapparaat (incl. filters), Nespresso (eigen cups meenemen) en waterkoker.
2 Slaapkamers, ieder met 2 eenpersoons boxspringbedden (0.90x2.00m). Badkamer met bad en dubbele wastafel.
Recreatieruimte met zitje, boekenkast met spelletjes, TV met Google Chromecast en tafelvoetbal.
1e Verdieping
3 Slaapkamers, ieder met 2 eenpersoons boxspringbedden (0.90x2.00m).
3 Badkamers met douche, wastafel en toilet. 2 Badkamers staan in verbinding met de slaapkamers.
Grote tuin rondom (2600m²) met terras met eettafel en barbecue. Er zijn 2 relaxstoelen.
De jacuzzi (4 personen) staat op het terras. Achterin de tuin staat een Pod-sauna.
Voor de kinderen is er een trampoline en glijbaan.
Faciliteiten
Bijzonderheden
Prachtige omgeving, huis was lekker ruim maar ook knus,
December 2019 - Ria J.
Veel vermaakt voor kinderen én volwassenen. Fijne ruime woning om met meerdere gezinnen te verblijven. Zeer vriendelijke eigenaar.
Mei 2019 - Eliza C.
Reserveringssysteem voor vakantiehuizen door Booking Experts
Om u beter van dienst te zijn maken wij gebruik van cookies van Google Analytics. Lees hierover in ons privacy statement.
Om u beter van dienst te zijn maken wij gebruik van cookies van Google Analytics. Lees hierover in ons privacy statement.