| Boerderijlodges werkt met best beschikbare dagprijzen. Boekt u via deze site, dan garanderen wij u de dan geldende voordeligste prijs. Over het algemeen geldt: hoe eerder geboekt, hoe lager de prijs. Informeer bij ons! | |
| Aankomst en vertrek op maandag en vrijdag voor een week (7n), midweek (4n) of weekend (3n) | |
| Eindschoonmaak | Inbegrepen |
| Bedlinnen | Inbegrepen (opgemaakte bedden bij aankomst) |
| Handdoeken | Inbegrepen |
| Keukendoeken | Inbegrepen |
| Toeristenbelasting | ca. 1,25 per persoon per nacht |
| Babybed (excl. bedlinnen) | Inbegrepen; 12,50/verblijf voor een opgemaakt babybed (bij reservering opgeven) |
| Kinderstoel | Inbegrepen (bij reservering opgeven) |
| Opgemaakt extra (5e) bed | 7,50 per bed/per nacht (bij reservering opgeven) |
| Gas, water, electra | Inbegrepen |
| Huisdier | Niet toegestaan |
| Boerenontbijt | 9,50 per volw. en 5 per kind (bij reservering opgeven, uw ontbijt wordt naar uw lodge gebracht) |
Vakantie vieren in het ritme van het platteland. Waar kan dat beter dan op de boerderij? En niet zomaar een boerderij, maar eentje die is verbouwd tot modern en hip appartement met luxe en comfort.
Op diverse locaties in Twente zijn oude boerenschuren compleet verbouwd tot Boerderijlodges. Met gebruik van natuurlijke materialen als hout, roestvrijstaal, glas en beton zijn architectonische gastenverblijven gecreëerd met behoud van oude elementen zoals de grup en houten balken.
Rust, kwaliteit en een prachtige natuur zijn kenmerkend voor de Boerderijlodges. Een beleving waar u nog lang van zult nagenieten!
De Boerderijlodges hebben het uiterlijk van traditionele Twentse boerderijen, maar zijn van binnen hip en modern en van alle gemakken voorzien.
In de voormalige stallen, aan de achterzijde van de boerderij, zijn 4 lodges gecreëerd, waarvan 3 op de begane grond en 1 op de 1e verdieping.
De lodges zijn ideaal voor mensen die houden van comfort zonder teveel opsmuk.
Boerderijlodge:
Woonkamer met zitgedeelte, lcd-tv/dvd en haardkachel. Open keuken met oven, koelkast, vaatwasser en Nespresso-apparaat.
Tweepersoons (hemel)bed en bedstede voor 2 personen.
Badkamer met regendouche en moderne wastobbe (ligbad met jacuzzi). Apart toilet. Infrarood sauna.
Overdekt terras. Voor de lodge op de 1e verdieping is er een mooi buitenplekje op het erf.
De bedstedes zijn groot genoeg voor volwassenen.