Om u beter van dienst te zijn maken wij gebruik van cookies van Google Analytics. Lees hierover in ons privacy statement.
Om u beter van dienst te zijn maken wij gebruik van cookies van Google Analytics. Lees hierover in ons privacy statement.
Glamping in Twente, dat is luxe kamperen en genieten van het buitenleven. De tent heeft eigen sanitair en voor kinderen (ouders ook...) is het een paradijs!
Het hart van de boerderij is de deel, daar waar vroeger de koeien stonden, is nu een sfeervolle ontmoetingsruimte gecreëerd met een huiselijke inrichting. Rondom de open haard is een comfortabel zitgedeelte. Er is tevens een grote leestafel en bar.
Op zaterdag wordt er een table d’hôte geserveerd in de ‘Veurkamer’, in vroeger tijd de zondagse kamer. U geniet dan van culinaire streekgerechten en vlees uit eigen stal. Voor groepen vanaf 8 personen kan er ook op andere dagen een table d’hôte verzorgd worden.
De lodgetenten zijn op basis van logies, ontbijt kan verzorgd worden.
Deze kindvriendelijke locatie is ideaal voor een gezinsuitje, familieweekend maar ook zakelijke bijeenkomsten.
Safari-lodgetent - 4 personen
De canvas lodgetenten liggen op een terrein achter de boerderij met uitzicht op de omliggende weilanden. Ze zijn comfortabel ingericht en hebben zelfs privé-sanitair.
Binnen
Zithoek, eethoek en kitchenette met 2-pits gasfornuis, stromend water, koelkast en serviesgoed. In het midden van de tent staat een kacheltje.
Er is een tweepersoonsbed en twee eenpersoonsbedden.
Sanitairhoek met ligbad en toilet.
Buiten
Houten veranda met tuinmeubilair.
Reserveringssysteem voor vakantiehuizen door Booking Experts