| Aankomst en vertrek op maandag en vrijdag voor een week (7n), een midweek (4n) of weekend (3 n) | |
| Boerderijlodges werkt met best beschikbare dagprijzen. Boekt u via deze site, dan garanderen wij u de dan geldende voordeligste prijs. Over het algemeen geldt hoe eerder geboekt, hoe lager de prijs. | |
| Eindschoonmaak | Inbegrepen |
| Bedlinnen | Inbegrepen, opgemaakte bedden bij aankomst |
| Handdoeken | Inbegrepen |
| Keukendoeken | Inbegrepen |
| Toeristenbelasting | ca. 1,25 per persoon per nacht |
| Babybed (excl. bedlinnen) | Inbegrepen (opgeven bij reservering), 12,50 per verblijf voor een opgemaakt babybed |
| Extra (5e) bed | 7,50 per bed per nacht (opgeven bij reservering) |
| Kinderstoel | Inbegrepen (opgeven bij reservering) |
| Gas, water, electra | Inbegrepen |
| Huisdier | Niet toegestaan |
| Boerenontbijt | 9,50 per volw. en 5 per kind (opgeven bij reservering) |
Een paar dagen onthaasten op een bijzonder logeeradres in Twente. Op een paar locaties zijn leegstaande boerenschuren op oude boerderijen omgetoverd tot Boerderijlodges, hippe en luxe appartementen met landelijke accenten. Bij aankomst zie je de boerenschuur van vroeger, bij binnenkomst wordt je verrast door de unieke inrichting en het comfort. Een strak interieur van staal, glas, hout en beton, gecombineerd met warme kleuren en oude elementen maken het tot een sfeervol gastenverblijf waar het prima vertoeven is.
De boerderijlodges zijn voor gezinnen met jonge kinderen (tot ca. 12 jaar), stellen en voor een ieder die op zoek is naar rust en kwaliteit in een landelijke omgeving.
Er is tevens een Boerderij Spa (de 1e unieke en moderne spa op het platteland in Nederland!), voor een ontspannen dagje kuren. Alle (duo) behandelingen zijn jaren geleden bedacht in Oostenrijk. Vanuit het principe kuren; opwarmen, ontgiften en voeden. Ontdek de kruidenoven met sparrentakken op de vloer, de hooioven met fenomenaal uitzicht over het Twentse platteland. De ligbaden met speciale oliën en waterbedden waarin u heerlijk in wegzakt. En dit alles genietend van lokale specialiteiten.
Het boerengezin woont ter plaatse en nog actief als melkveehouder en maker van het lekkerste boerenijs.
In de potstal van deze Twentse boerderij zijn 2 lodges gemaakt en op de 1e verdieping is één boerderijkamer (zonder keuken en bedstee) gecreërd.
Lodge, 2 slaapkamers, max. 4 personen
Begane grond:
Zitgedeelte met haardkachel en lcd-TV. Open keuken met keramische kookplaten, koelkast, oven, vaatwasser, Nespresso-apparaat.
Bedstede met 2 slaapplaatsen (boven elkaar)
Een oude ‘niendeur’ is gebruikt als panoramaraam.
1e verdieping:
Open ruimte met tweepersoonsbed en open badkamer met ligbad/whirlpool. Extra toilet.
Terras met uitzicht op het omliggende boerenland.
Boerderijkamer, max 2 personen
Op 1e verdieping gelegen en voorzien van tweepersoonsbed en lcd-TV.
Klein koelkastje en koffie- en theefaciliteiten.
Glazendouche en ligbad met whirlpool.
Groot balkon met prachtig uitzicht. Bij helder weer kun je de burcht van Bentheim zien.