| Eindschoonmaak | Verplicht, 12,50 2-persoons caravan, 17,50 4-persoons caravan en 2pers. logeerkeet, 17,50 voor 2-pers. pipowagen en 25 voor 6-pers. pipowagen |
| Bedlinnen | Inbegrepen. Opgemaakte bedden bij aankomst |
| Handdoeken | Zelf meenemen |
| Keukendoeken | Inbegrepen |
| Toeristenbelasting | ca. 1,25 p.p.p.n |
| Electra | Inbegrepen (alleen van toepassing bij pipowagens) |
| Ontbijt | 8,50 per persoon per dag, ter plaatse te reserveren |
| In juli en augustus kunnen de 2-persoons caravans uitsluitend per week, midweek of weekend worden gehuurd | |
| Overige periodes per weekend of per nacht op doordeweekse dagen |
Een romantisch weekendje weg naar een van de leukste kampeerplekken van Nederland? Heerlijk een paar dagen onthaasten op een landelijke en knusse camping gelegen in het groen. Niet zomaar een camping, maar een verrassende plek waar je kunt logeren in een romantische pipowagen of een in stijl ingerichte mini-caravan. Wakker worden met het geluid van eenden, kikkers en kabbelend water.
De Woude ligt op een klein eilandje in het Alkmaardermeer en is alleen bereikbaar met een pontje. Het is net of je aan het einde van de wereld bent, terwijl de drukte van alledag vlakbij is. Als dit geen luxe kamperen is…
De kleinschalige camping bestaat uit een aantal standplaatsen, 2 pipowagens en 3 grappige caravans (groen, rose of blauw). Yvonne, de eigenaresse, is zeer creatief en dat is aan de inrichting goed te zien!
De sanitaire voorzieningen (toiletten, douches en wasruimte met spoelbakken) bevinden zich in een apart gebouw, eveneens in stijl gebouwd.
Er is een klein winkeltje om een kopje koffie te bestellen of een ijsje te kopen. Aan de waterkant zijn comfortabele zitjes en picknicktafels om te genieten van de voorbij varende bootjes. Je kunt hier ook lekker spetteren in het water.
Pipowagen - Rose
Romantisch ingericht met rose, bloemetjes en sfeerelementen. Leefgedeelte met kitchenette met 2 kookplaten en koelkast. Potten, pannen en serviesgoed aanwezig. Bedstee met 2-persoonsbed. Toiletemmer (voor ’s-nachts, wel zo handig!).
Tuin met picknicktafel. Electriciteit aanwezig.
Aantal personen
2
Aantal slaapkamers
1
Oppervlakte:
17 m²
Type:
anders dan anders
Sfeer:
avontuurlijk, landelijk, luxe kamperen, romantisch
Thema:
kindvriendelijk, met de hele familie, met z'n tweetjes
Andere accommodaties op
deze locatie: