Naar homepage

La Nouvelle Source - Isis: luxe woning in Lot

Souillac | Dordogne - Lot | Frankrijk

Een landhuis voor levensgenieters

La Nouvelle Source

  • Verwarmd (gezamenlijk) zwembad met ligstoelen en parasols (medio mei – eind september, afhankelijk van het weer)
  • Trampoline, schommel, tafeltennis, poolbiljart
  •  
  • Parkeergelegenheid
  • Sauna, jacuzzi (€ 10 per persoon)
  • Badjas, badslippers en handdoeken ( € 10 per persoon)
  • Wasmachine (tegen betaling)
  • Huisdier niet toegestaan
  • Aankomst vanaf 15.00 uur tot 20.00 uur
  • Vertrek voor 10 uur

Prijzen 2012 Per Nacht
01/03 - 30/06 165
30/06 - 01/09 260
01/09 - 31/10 165
  In de periode 25/6 - 20/8 aankomst en vertrek op zaterdag met een minimum verblijf van 7 nachten. Overige periodes aankomst en vertrek dagelijks met een minimum verblijf van 3 nachten.
 
Eindschoonmaak € 75 contant. Verplicht, ter plaatse te betalen
Bedlinnen Inbegrepen, opgemaakte bedden bij aankomst. Extra wissel € 7,50 per persoon
Handdoeken en keukendoeken zelf meenemen of te huur, € 10 per persoon per wissel. Opgeven bij reservering en ter plaatse te betalen
Toeristenbelasting ca. € 0,47 per persoon per nacht
Babybed Inbegrepen, opgeven bij reservering
Kinderstoel Inbegrepen, opgeven bij reservering
Gas, water, electra Inbegrepen
Waarborg € 250 contant. Ter plaatse te betalen, wordt na vertrek teruggestort

La Nouvelle Source

  • Afstand vanaf Utrecht ca. 1000 km
  • Souillac op ca. 3 km met vele winkels en restaurants
  • Zwemmen, vissen en kanoën in de rivier Dordogne, op ca. 800m
  • Fietsen: langs de Dordogne is een fietspad aangelegd op een oude spoorbaan van ca. 30km
  • 18 holes golfbaan op ca. 8km.
  • Middeleeuwse kastelen, bv. Castelnaud en Les Milandes, voormalig huis van Josephine Baker
  • Prachtige routes langs bv. de Dordogne met leuke plaatsjes als Sarlat, la Roque Gageac en Beynac
  • Golfbaan van Souillac Country Club op ca. 10 km

NIEUW: in juli/augustus 2012 vliegt Cityjet (dochter van Air France) op zaterdag Amsterdam - Brive (vanaf € 79 enkele reis).

Verscholen in een vallei in de Dordogne ligt een heus paradijs. Via een lange oprijlaan bereik je het landgoed van 10 ha met 4 luxe vakantiehuizen. Als je aan komt rijden, wordt je verrast door de schoonheid en rust die hier voelbaar is. Een prachtige tuin, een boomgaard, verschillende zitjes en rondom een groot bos waar regelmatig reeën en wilde zwijnen rondlopen.

De woningen liggen tegen de bosrand aan en zijn met veel zorg en smaak ingericht: oude tegelvloeren, open haardpartijen, warme tinten en sfeervolle accessoires en olieverfschilderijen. In de grote tuin is een verwarmd zwembad met ligstoelen en parasols, gelegen op veilige afstand van de woningen. Er is tevens een sauna, jacuzzi en relaxruimte die u privé kunt afhuren. Heerlijk in het voor- en najaar en door het schitterende uitzicht (en kaarsjes) het toppunt van romantiek.

U vindt hier ruimte in overvloed zodat ook kinderen naar hartelust kunnen spelen. Door de bosrijke omgeving kunt u vanaf uw eigen woning mooie wandelingen maken. Bovendien is de Périgord een streek voor culinaire levensgenieters en wijnliefhebbers.
De Nederlandse eigenaars wonen op het landgoed en verrassen u regelmatig met iets lekkers.

Er zijn 4 geschakelde woningen. Door de enorme ruimte is er voldoende privacy. De woning van de eigenaars ligt uit het zicht van de vakantiewoningen.

Isis
Woonkamer met zithoek, open haard, TV (Nederlandse zenders), audio-installatie met CD-speler. Aparte keuken met eettafel en 4 gaspitten, koelkast, oven, magnetron, koffiezetapparaat en vaatwasser.

Via de woonkamer stenen trap naar boven met drie 2-persoonsslaapkamers, ieder met 1-persoons boxspringbedden. Badkamer met bad en toilet.

Terras aan voorzijde met tuinmeubilair met uitzicht over de vallei en het zwembad.

Aantal personen

6

Aantal slaapkamers

3

Oppervlakte:

110 m²

Type:

landhuis

Sfeer:

landelijk, luxe

Thema:

kindvriendelijk, met de hele familie, met z'n tweetjes, vergaderlocatie

Reserveren
Opnieuw zoeken