| Prijzen 2012 per Week | 4 pers. | 5 pers. | 6 pers. | 7-10 pers, |
| 31/03 - 19/05 | 695 | 735 | 770 | 805 |
| 19/05 - 07/07 | 935 | 980 | 1020 | 1060 |
| 07/07 - 25/08 | 1385 | 1385 | 1385 | 1385 |
| 25/08 - 22/09 | 935 | 980 | 1020 | 1060 |
| 22/09 - 27/10 | 695 | 735 | 770 | 805 |
| In de periode 2/1 - 7/7 en 25/8 - 24/11 dagelijkse aankomst en vertrek met een minimum verblijf van 3 nachten | |
| In de periode 7/7 - 25/8 aankomst en vertrek op zaterdag met een minimum verblijf van 7 nachten | |
| Prijzen voor kort en lang verblijf op aanvraag | |
| Eindschoonmaak | Zelf doen of laten doen, 125. Ter plaatse te betalen |
| Bedlinnen en handdoeken | Zelf meenemen of te huur, 10 per persoon per set (incl. opgemaakte bedden bij aankomst). Opgeven bij reservering, ter plaatse te betalen. Alle beddden hebben 1-persoonsmatrassen |
| Keukendoeken | Inbegrepen |
| Toeristenbelasting | Inbegrepen |
| Babybed | Inbegrepen, opgeven bij reservering |
| Babystoel | Inbegrepen, opgeven bij reservering |
| Traphekje | Inbegrepen, opgeven bij reservering |
| Gas, water, electra | Inbegrepen |
| Huisdier | Inbegrepen, opgeven bij reservering. Uitsluitend goed getrainde honden, niet op slaapkamer. De woning dient extra schoon te worden opgeleverd |
| Houtblokken | 11 per kruiwagen. Ter plaatse te betalen |
Een romantische plek, goed verscholen in een piepklein gehucht in de Dordogne/Lot, met 2 typisch franse gîtes. De weg ernaar toe is werkelijk prachtig: via kleine dorpjes, kronkelende weggetjes en veel natuurschoon bereikt u Lapèze. Op de top van de heuvel heeft u een weids uitzicht over de noten- en eikenbomen en verder alleen maar rust en ruimte in overvloed.
De 2 ruime gîtes deden vroeger dienst als hooischuur. De dikke natuurstenen muren en houten balken herinneren nog aan vroeger tijden. De inrichting is inmiddels moderner met robuuste materialen.
Naast de gîtes ligt het hoofdgebouw, waar de symphatieke Nederlandse eigenaars wonen. Aan de andere kant van het erf ligt de oorspronkelijke boerderij. Deze dateert uit 1821 en wordt gebruikt voor o.a. kookworkshops. Een grote tuin met zwembad en ligstoelen (gemeenschappelijk gebruik) zorgt voor de nodige ontspanning waar ook kinderen zich uitstekend zullen vermaken. Een heerlijke plek met een ongedwongen sfeer.
Er zijn 2 gîtes, Le Nogier voor 6-8 personen en Le Calottier voor 8-10 personen. De gîtes zijn geschakeld met elkaar.
Gîte Le Calottier
Woonkamer met houtkachel, TV en tweepersoonsslaapbank.
Keuken, zeer compleet ingericht met o.a. eettafel, 4 gaspitten, koelkast met apart vriesvak, oven, magnetron, vaatwasser en wasmachine. Toilet.
1e verdieping:
4 Slaapkamers, waarvan twee met een tweepersoonsbed (1.60x2.00m), een met twee eenpersoonsbedden en een met een stapelbed.
Badkamer met douche en wastafel. Badkamer met bad en toilet.
Terras met tuinmeubilair en parasol en door een heg afgescheiden van de gezamenlijke tuin.
Aantal personen
10
Aantal slaapkamers
4
Oppervlakte:
120 m²
Type:
gîte
Sfeer:
landelijk
Thema:
groepen, kindvriendelijk, met de hele familie, met z'n tweetjes, vergaderlocatie