Naar homepage

Maison de Chasse - La Grange

Chenaud | Dordogne - Lot | Frankrijk

Onthaasten op het platteland

Maison de Chasse

Draadloos internet in iedere woning.
Kluisje in iedere woning. In La Mazilière zelfs in iedere slaapkamer.

De woningen zijn niet-rokers woningen.

Prijzen 2012 Per Week
01/01 - 28/04 947
28/04 - 30/06 1171
30/06 - 25/08 1434
25/08 - 29/09 1171
29/09 - 15/12 947
15/12 - 29/12 1171
Aankomst en vertrek op zaterdag. Buiten het hoogseizoen afwijkend verblijf op aanvraag.
 
Eindschoonmaak Inbegrepen
Bedlinnen Inbegrepen. Opgemaakte bedden bij aankomst. In La Dronne heeft iedere slaapkamer 2 badjassen.
Handdoeken Inbegrepen (voor gebruik binnenshuis)
Keukendoeken Inbegrepen
Toeristenbelasting Inbegrepen
Babybed Inbegrepen (bij reservering opgeven)
Babybad Inbegrepen (bij reservering opgeven)
Babybox Inbegrepen (bij reservering opgeven)
Kinderstoel Inbegrepen (bij reservering opgeven)
Buggy Inbegrepen (bij reservering opgeven)
Gas/ water/ elektra Inbegrepen
Huisdier Niet toegestaan
Waarborg € 500 la Grange en la Dronne , € 750 la Maziliere (bij reservering te betalen, wordt na vertrek teruggestort)

Maison de Chasse

  • Afstand vanaf Utrecht ca. 914km
  • Op enkele kilometers afstand van het gezellige plaatsje Chalais met o.a. supermarkten, restaurants en leuke winkeltjes.
  • Plaatsen als Angoulême, St. Emilion, Sainte, Bergerac en Brantôme zijn zeker de moeite waard voor een uitstap.
  • Zwemmen kan o.a. in de rivier, grenzend aan het domein. Maar ook in St. Aulaye met waterglijbanen of in La Jemaye, een groot park op ca. 10km. met een meer en beveiligde zwemfaciliteiten.
  • Groot speelpark in Parcoul
  • Kanohuur in omgeving
  • Marktjes in vele dorpjes in de omgeving
  • Aubeterre sur Dronne, « un des plus beaux villages de la France » met een ondergrondse (monolitische) kerk.
  • Diverse golfbanen in de omgeving, waaronder een 9-holesbaan in Longeveau (5km) en 18-holes in Angoulême, Périgueux, Bordeaux en Cognac.
  • U bent hier temidden van de wijngebieden van Bordeaux, Bergerac en Cognac. U kunt bij de wijnboeren in de omgeving wijn proeven en de 'caves' bezoeken. St. Emilion ligt op ca. 45 minuten rijden.
  • Met Transavia vliegt u vanaf Rotterdam naar Bergerac (www.transavia.com) . De reis naar Maison de Chasse is ca. 1 uur.
  • NIEUW: in juli/augustus 2012 vliegt Cityjet (dochter van Air France) op zaterdag Amsterdam - Brive (vanaf € 79 enkele reis).
  •  

Bent u toe aan rust, een natuurlijke omgeving en een kleinschalig logeeradres met slechts enkele vakantiehuizen?
Temidden van de wijngebieden Cognac, Bergerac en Bordeaux ligt een voormalig jachtslot met slechts 3 luxe huizen.
Gelegen aan de rand van een dorpje, met volop ruimte om u heen, kunt u volop genieten van de prachtige natuur waar u kunt wandelen, golfen, fietsen en typisch franse dorpjes en brocantemarktjes kunt bezoeken.
Ook al komt u voor uw rust, het zou zonde zijn om de de mooie omgeving niet te ontdekken!

Op het terrein bevindt zich o.a. een voormalig jachtslot, een waterput en een pigeonnier, gelegen rondom een binnenplaats.
La Grange bevindt zich in een bijgebouw, La Mazilière en la Dronne zijn gelegen in het jachtslot.
De exclusieve vakantiehuizen zijn smaakvol gerestaureerd en prachtig ingericht met warme kleuren, stoffen en de mooiste materialen.
Er is ruimte in overvloed op het terrein van ca. 3ha. In de zomer is het genieten van de tuin met eeuwenoude lindebomen, fruitbomen en zelfs een klein bos. Zwemmen kan in het heldere water van de rivier La Dronne die grenst aan het terrein.

Het voormalige jachtslot is gebouwd in de loop van verschillende eeuwen. Vele authentieke elementen zijn behouden gebleven en gecombineerd met luxe en comfort. De woningen zijn prachtig gerestaureerd met behoud van originele details, warme kleuren en stijlvolle materialen en meubelstukken. De eigenaresse is styliste en dat is aan de inrichting goed te zien!

La Grange
Deze woning ligt in een bijgebouw naast het jachtslot.
Entree met toilet. Berging met was/droogcombinatie. Woonkamer met zitgedeelte, tv, cd-speler en eettafel. Open keuken met 5-gaspitten, koelkast met vriesvak, oven, vaatwasser, magnetron, senseo.

1e verdieping: ruime slaapkamer met houten balkenplafonds, een elektrisch verstelbaar tweepersoonsbed (1.80x2.00m), flatscreen tv/dvd. De slaapkamer is voorzien van een rook-detector.

Terras op het zuiden aan de achterzijde met een zitje en uitkijk op de kruidentuin.

Er kan een extra (baby)bed worden bijgeplaatst voor kinderen tot 4 jaar.

In het ernaast gelegen jachtslot bevinden zich La Dronne (4 personen, 2 slaapkamers) en La Mazilière (8 personen, 4 slaapkamers en 4 badkamers). U kunt ook met de hele familie het gehele verblijf huren (14 personen + 4 kinderen tot 4 jaar).

Via een grindpad bereikt u, via een klein bruggetje over een piepklein slootje, het oeverterrein, met gras begroeid. Er is een vlonder (deels over het water) met ligstoelen. Het water van de rivier is helder en schoon en er kan hier prima gezwommen worden. De stroming is zwak, maar doordat het redelijk diep is, is begeleiding voor kleine kinderen gewenst. Er is tevens een strandje. Op het terrein zijn genoeg wandelpaden, zitplaatsen en leuke speelplekken voor kinderen. Vanaf april 2011 is er een Orangerie. Deze ruimte (met glazen puntdak) kan worden gebruikt voor diners en vergaderingen (max. 50 personen). 

AANBIEDING:
Gratis 3-gangendiner in nabij gelegen restaurant voor iedere geboekte volwassene (excl. drankjes)

Aantal personen

2

Aantal slaapkamers

1

Oppervlakte:

95 m²

Type:

landhuis

Sfeer:

landelijk, luxe

Thema:

met z'n tweetjes

Reserveren
Opnieuw zoeken

Andere accommodaties op
deze locatie:

- Maison de Chasse - La Dronne
- Maison de Chasse - La Mazilière